برنامه بازیهای جام ملتهای آسیا نتایج و جدول رده بندی 2019

بازی های جام ملت های آسیا روز شنبه 15 دی ماه سال 97 با بازی افتتاحیه امارت و بحرین در استادیوم زاید امارات شروع خواهد شد.

در این دور از بازی ها 24 تیم در 6 گروه 4 تیمی حضور دارند که تیم ایران در گروه D با کشورهای عراق، ویتنام و یمن هم گروه است.

قطر در این دوره از بازیها به مقام قهرمانی رسید. 

 فینال جام ملت های آسیا
 ژاپن  1-3  قطر   جمعه 11.12 ⊕ 17:30

مرحله نیمه نهایی

 بازی ها  تاریخ و ساعت
 ایران 0-3 ژاپن  2 شنبه 11.08 ⊕ 17:30
 قطر 4-0 امارات  3 شنبه 11.09 ⊕ 17:30

مرحله یک چهارم نهایی

 بازی ها  تاریخ و ساعت
 ویتنام 0-1 ژاپن  5 شنبه 11.04 ⊕ 16:30
 چین 0-3 ایران  5 شنبه 11.04 ⊕ 19:30
 کره جنوبی 0-1 قطر     جمعه 11.05 ⊕ 16:30
 امارات 1-0 استرالیا     جمعه 11.05 ⊕ 19:30

مرحله یک هشتم نهایی

 بازی ها  تاریخ و ساعت
 اردن 1(2)-(4)1 ویتنام  1 شنبه 10.30 ⊕ 23:15
 تایلند 1-2 چین  1 شنبه 10.30 ⊕ 23:15
 ایران 2-0 عمان  1 شنبه 10.30 ⊕ 23:15
 ژاپن 1-0 عربستان  2 شنبه 11.01 ⊕ 23:15
 استرالیا 0(4)-(2)0 ازبکستان  2 شنبه 11.01 ⊕ 23:15
امارات 3-2 قرقیزستان  2 شنبه 11.01 ⊕ 23:15
 کره جنوبی 2-1 بحرین  3 شنبه 11.02 ⊕ 23:15
 قطر 1-0 عراق  3 شنبه 11.02 ⊕ 23:15

جدول رده بندی، برنامه بازی های جام ملتهای آسیا و همچنین نتایج آن :

گروه A :

رتبه تیم گروه A باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 امارات 3 1 2 0 4 2 2 5
2 بحرین 3 1 1 1 2 2 0 4
3 تایلند 3 1 1 1 3 5 -2 4
4 هند 3 1 0 2 4 2 0 3
 بازی های گروه A  تاریخ و ساعت
امارات  1-1  بحرین     شنبه 97.10.15 ⊕ 19:30
تایلند 1-4  هند  1 شنبه  97.10.16 ⊕ 17:00
بحرین  0-1  تایلند  5 شنبه  97.10.20 ⊕ 14:30
هند  0- 2  امارات  5 شنبه  97.10.20 ⊕ 19:30
امارات 1-1  تایلند  2 شنبه  97.10.24 ⊕ 19:30
هند   0-1  بحرین  2 شنبه  97.10.24 ⊕ 19:30

 

گروه B:

رتبه تیم گروه B باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 اردن 3 2 1 0 3 0 3 7
2 استرالیا 3 2 0 1 6 3 3 6
3 فلسطین 3 0 2 1 0 3 -3 2
4 سوریه 3 0 1 2 2 5 -3 1
 بازی های گروه B  تاریخ و ساعت
استرالیا  0-1  اردن  1 شنبه  97.10.16 ⊕ 14:30 
سوریه  0 – 0  فلسطین  1 شنبه  97.10.16 ⊕ 19:30
اردن  2 -0  سوریه  5 شنبه  97.10.20 ⊕ 17:00
فلسطین  0-3  استرالیا    جمعه  97.10.21 ⊕ 14:30
استرالیا  3-2  سوریه  3 شنبه  97.10.25 ⊕ 17:00
فلسطین   0-0  اردن  3 شنبه  97.10.25 ⊕ 17:00

گروه C:

رتبه تیم گروه C باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 کره جنوبی 3 3 0 0 4 0 4 9
2 چین 3 2 0 1 5 3 2 6
3 قرقیزستان 3 1 0 2 4 4 0 3
4 فیلیپین 3 0 0 3 1 7 -6 0
 بازی های گروه C  تاریخ و ساعت
چین   2-1  قرقیزستان  شنبه  97.10.17 ⊕ 14:30
کره جنوبی  1-0  فیلیپین  2 شنبه  97.10.17 ⊕ 17:00
فیلیپین   0-3  چین    جمعه  97.10.21 ⊕ 17:00
قرقیزستان  0-1  کره جنوبی    جمعه  97.10.21 ⊕ 19:30
کره جنوبی  2-0  چین  4 شنبه  97.10.26 ⊕ 17:00
قرقیزستان   3-1  فیلیپین  4 شنبه  97.10.26 ⊕ 17:00

 

گروه D:

رتبه تیم گروه D باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 ایران 3 2 1 0 7 0 7 7
2 عراق 3 2 1 0 6 2 4 7
3 ویتنام 3 1 0 2 4 5 -1 3
4 یمن 3 0 0 3 0 10 -10 0
 بازی های گروه D  تاریخ و ساعت
ایران   5-0  یمن  2 شنبه 97.10.17 ⊕ 19:30
عراق  3-2  ویتنام  3 شنبه  97.10.18 ⊕ 17:00
ویتنام  0-2  ایران    شنبه  97.10.22 ⊕ 14:30
یمن  0-3  عراق    شنبه  97.10.22 ⊕ 17:00
ایران  0-0  عراق  4 شنبه  97.10.26 ⊕ 19:30
ویتنام   2-0  یمن  4 شنبه  97.10.26 ⊕ 19:30

گروه E:

رتبه تیم گروه E باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 قطر 3 3 0 0 10 0 10 9
2 عربستان 3 2 0 1 6 2 4 6
3 لبنان 3 1 0 2 4 5 -1 3
4 کره شمالی 3 0 0 3 1 14 -13 0
 بازی های گروه E  تاریخ و ساعت
عربستان  4-0  کره شمالی  3 شنبه 97.10.18 ⊕ 19:30
قطر  2-0  لبنان  4 شنبه  97.10.19 ⊕ 19:30
لبنان  0-2  عربستان    شنبه  97.10.22 ⊕ 19:30
کره شمالی  0-6 قطر  1 شنبه  97.10.23 ⊕ 14:30
عربستان  0-2  قطر  5 شنبه  97.10.27 ⊕ 19:30
لبنان   4-1  کره شمالی  5 شنبه  97.10.27 ⊕ 19:30

گروه F :

رتبه تیم گروه F باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 ژاپن 3 3 0 0 6 3 3 9
2 ازبکستان 3 2 0 1 7 3 4 6
3 عمان 3 1 0 2 4 4 0 3
4 ترکمنستان 3 0 0 3 3 10 -7 0
 بازی های گروه F  تاریخ و ساعت
ژاپن   3- 2  ترکمنستان  4 شنبه 97.10.19 ⊕ 14:30
ازبکستان  2 – 1  عمان  4 شنبه 97.10.19 ⊕ 17:00
عمان  0-1  ژاپن  1 شنبه 97.10.23 ⊕ 17:00
ترکمنستان  0-4  ازبکستان  1 شنبه 97.10.23 ⊕ 19:30
ژاپن  2-1  ازبکستان  5 شنبه 97.10.27 ⊕ 17:00
عمان   3-1  ترکمنستان  5 شنبه 97.10.27 ⊕ 17:00

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.