جدول رده بندی و نتایج لیگ قهرمانان اروپا سال 2018 -2019

برنامه بازيهاي فوتبال جام قهرمانان باشگاه هاي اروپا و جدول رده بندي آن را در 8 گروه 5 تيمي در جداول زير قابل مشاهده است.

(باز=بازي، بر=برد، مسا=مساوي، با=باخت، زد=گل زده، خور=گل خورده، تفا=تفاضل گل، ام=امتياز)

مرحله فینال

بازی  تاريخ و ساعت
تاتنهام 0 – 2 لیورپول   شنبه 03.11 ⊕ 23:30

مرحله نیمه نهایی

 بازي ها  تاريخ و ساعت
تاتنهام 0 – 1 آزاکس  3 شنبه 02.10 ⊕ 23:30
  بارسلونا 3 – 0 لیورپول  4 شنبه 02.11 ⊕ 23:30
لیورپول4 – 0 بارسلونا  3 شنبه 02.17 ⊕ 23:30
آزاکس 2 – 3تاتنهام  4 شنبه 02.18 ⊕ 23:30

مرحله یک چهارم نهایی

 بازي ها  تاريخ و ساعت
لیورپول 2 – 0  پورتو  3 شنبه 01.20 ⊕ 23:30
  تاتنهام  1 – 0 منچسترسیتی  3 شنبه 01.20 ⊕ 23:30
منچستر 0 – 1 بارسلونا  4 شنبه 01.21 ⊕ 23:30
 آژاکس  1 – 1 یوونتوس  4 شنبه 01.21 ⊕ 23:30
           بارسلونا  3 – 0 منچستریونایتد   3 شنبه 01.27 ⊕ 23:30
یوونتوس 1 – 2 آژاکس  3 شنبه 01.27 ⊕ 23:30
 پورتو 1 – 4 لیورپول  4 شنبه 01.28 ⊕ 23:30
 منچسترسیتی  4 – 3 تاتنهام  4 شنبه 01.28 ⊕ 23:30

مرحله یک هشتم نهایی

 بازي ها  تاريخ و ساعت
آاس رم 2 – 1  پورتو  3 شنبه 11.23 ⊕ 23:15
  منچستریونایتد  0 – 2 پاری سن ژرمن  3 شنبه 11.23 ⊕ 23:15
تاتنهام 3 – 0 دورتموند  4 شنبه 11.24 ⊕ 23:15
 آژاکس  1 – 2 رئال مادرید  4 شنبه 11.24 ⊕ 23:15
 لیورپول  0 – 0 بایرن مونیخ  3 شنبه 11.30 ⊕ 23:15
لیون 0 – 0  بارسلونا  3 شنبه 11.30 ⊕ 23:15
 اتلتیکوماردید 2 – 0 یوونتوس  4 شنبه 12.01 ⊕ 23:15
 شالکه  2 – 3 منچسترسیتی  4 شنبه 12.01 ⊕ 23:15
 رئال مادرید  1 – 4 آژاکس  3 شنبه 12.14 ⊕ 23:15
 دورتموند  0 –  1 تاتنهام
 3 شنبه 12.14 ⊕ 23:15
 پورتو 2 – 1 آاس رم  4 شنبه 12.15 ⊕ 23:15
 پاری سن ژرمن  1 – 3 منچستریونایتد  4 شنبه 12.15 ⊕ 23:15
یوونتوس  3 – 0 اتلتیکومادرید  3 شنبه 12.21 ⊕ 23:15
منچسترسیتی  7 – 0 شالکه  3 شنبه 12.21 ⊕ 23:15
بارسلونا  5 – 1 لیون  4 شنبه 12.22 ⊕ 23:15
بایرن مونیخ  1 – 3 لیورپول  4 شنبه 12.22 ⊕ 23:15

گروه A :

رتبه تيم گروه A باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 دورتموند 6 4 1 1 10 2 8 13
2 اتلتيکومادريد 6 4 1 1 9 6 3 13
3 کلوب بروژ 6 1 3 2 6 5 1 6
4 موناکو 6 0 1 5 2 14 -12 1
 بازي هاي گروه A  تاريخ و ساعت
کلوب بروژ  0 – 1  دورتموند  3 شنبه 6.2723:30
  موناکو  1 – 2 اتلتيکومادريد  3 شنبه 6.27 ? 23:30
اتلتيکومادريد 3 – 1 کلوب بروژ  4 شنبه 7.11 ? 22:30
 دورتموند  3 – 0 موناکو  4 شنبه 7.11 ? 22:30
 کلوب بروژ  1 – 1 موناکو  4 شنبه 8.0220:25
دورتموند 4 – 0  اتلتيکومادريد  4 شنبه 8.02 ? 22:30
 موناکو  0 – 4کلوب بروژ  3 شنبه 8.1521:25
 اتلتيکو مادريد  2 – 0 دورتموند  3 شنبه 8.1523:30
 اتلتيکومادريد  2 – 0 موناکو  4 شنبه 9.0721:25
 دورتموند  0 –  0 کلوب بروژ
 4 شنبه 9.0723:30
 کلوب بروژ  0 – 0 اتلتيکومادريد  3 شنبه 9.2023:30
 موناکو  0 – 2 دورتموند  3 شنبه 9.2023:30

گروه B :

رتبه تيم گروه B باز بر مسا با زد خور تفا ام
1  بارسلونا 6 4 2 0 14 5 9 14
2  تاتنهام 6 2 2 2 9 10 -1 8
3 اينتر 6 2 2 2 6 7 -1 8
4  آيندهوون 6 0 2 4 6 13 -7 2
 بازي هاي گروه B  تاريخ و ساعت
بارسلونا  4 – 0  آيندهوون  3 شنبه 6.2721:25
  اينتر  2 – 1 تاتنهام  3 شنبه 6.27 ? 21:25
تاتنهام 2 – 4 بارسلونا  4 شنبه 7.11 ? 22:30
 آيندهوون  1 – 2 اينتر  4 شنبه 7.11 ? 22:30
 آيندهوون  2 – 2 تاتنهام  4 شنبه 8.0220:25
بارسلونا  2 – 0 اينتر  4 شنبه 8.02 ? 22:30
 تاتنهام  2 – 1 آيندهوون  3 شنبه 8.1523:30
 اينتر  1 – 1 بارسلونا  3 شنبه 8.1523:30
 آيندهوون  1 – 2 بارسلونا  4 شنبه 9.0723:30
 تاتنهام  1 – 0 اينتر  4 شنبه 9.0723:30
 بارسلونا  1 – 1 تاتنهام  3 شنبه 9.2023:30
 اينتر  1 – 1 آيندهوون  3 شنبه 9.2023:30

گروه c :

رتبه تيم گروه C باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 پاري سن ژرمن 6 3 2 1 17 9 8 11
2 ليورپول 6 3 0 3 9 7 8 9
3 ناپولي 6 2 3 1 7 5 8 9
4 ستاره سرخ بلگراد 6 1 1 4 5 17 -12 4
 بازي هاي گروه C  تاريخ و ساعت
ليورپول  3 – 2  پاري سن ژرمن  3 شنبه 6.2723:30
  ستاره سرخ بلگراد  0 – 0 ناپولي  3 شنبه 6.27 ? 23:30
پاري سن ژرمن 6 – 1 ستاره سرخ بلگراد  4 شنبه 7.11 ? 20:25
 ناپولي  1 – 0 ليورپول  4 شنبه 7.11 ? 22:30
 پاري سن ژرمن  2 – 2  ناپولي  4 شنبه 8.0222:30
ليورپول  4 – 0  ستاره سرخ بلگراد  4 شنبه 8.02 ? 22:30
 ستاره سرخ بلگراد 2 – 0 ليورپول  3 شنبه 8.1521:25
 ناپولي  1 – 1 پاري سن ژرمن  3 شنبه 8.1523:30
 پاري سن ژرمن  2 – 1 ليورپول  4 شنبه 9.0721:25
 ناپولي  3 – 1 ستاره سرخ بلگراد  4 شنبه 9.0723:30
 ليورپول  1 – 0  ناپولي  3 شنبه 9.2023:30
 ستاره سرخ بلگراد 1 – 4 پاري سن ژرمن  3 شنبه 9.2023:30

گروه D :

رتبه تيم گروه D باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 پورتو 6 5 1 0 15 6 9 16
 2 شالکه 6 3 2 1 6 4 2 11
3 گالاتاسراي 6 1 1 4 5 8 -3 4
4 لوکوموتيو مسکو 6 1 0 5 4 12 -8 3
 بازي هاي گروه D  تاريخ و ساعت
گالاتاسراي 3 – 0 لوکوموتيو   3 شنبه 6.2723:30
  شالکه  1 – 1 پوتور  3 شنبه 6.27 ? 23:30
لوکوموتيو 0 – 1 شالکه  4 شنبه 7.11 ? 20:25
 پورتو  1 – 0 گالاتاسراي  4 شنبه 7.11 ? 22:30
 لوکوموتيو 1 – 3  پورتو  4 شنبه 8.0222:30
گالاتاسراي  0 – 0  شالکه  4 شنبه 8.02 ? 22:30
 پورتو  4 – 1 لوکوموتيو  3 شنبه 8.1523:30
 شالکه  2 – 0 گالاتاسراي  3 شنبه 8.1523:30
 لوکوموتيو  2 – 0 گالاتاسراي  4 شنبه 9.0721:25
 پورتو  3 – 1 شالکه  4 شنبه 9.0723:30
 گالاتاسراي  2 – 3 پورتو  3 شنبه 9.2021:25
 شالکه  1 – 0 لوکوموتيو  3 شنبه 9.2021:25

گروه E :

رتبه تيم گروه E باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 بایرن مونیخ 6 4 2 0 15 5 10 14
2 آژاکس 6 3 3 0 11 5 6 12
3 بنفيکا 6 2 1 3 6 11 -5 7
4  آ آ ک آتن 6 0 0 6 2 13 -11 0
 بازي هاي گروه E  تاريخ و ساعت
آژاکس  3 – 0  آ ا ک آتن  4 شنبه 6.2821:25
  بنفيکا  0 – 2 بايرن مونيخ  4 شنبه 6.28 ? 23:30
بايرن مونيخ 1 – 1 آژاکس  3 شنبه 7.10 ? 22:30
آ ا ک آتن  2 – 3 بنفيکا  3 شنبه 7.10 ? 23:30
 آ ا ک آتن 0 – 2 بايرن مونيخ  3 شنبه 8.0120:25
آژاکس  1 -0 بنفيکا  3 شنبه 8.01 ? 22:30
 بايرن مونيخ  2 – 0 آ ا ک آتن  4 شنبه 8.1623:30
 بنفيکا  1 – 1 آژاکس  4 شنبه 8.1623:30
 آ ا ک آتن  0 – 2 آژاکس  3 شنبه 9.0621:25
 بايرن مونيخ  5 – 1 بنفيکا  3 شنبه 9.06 ? 23:30
 آژاکس  3 – 3بايرن مونيخ  4 شنبه 9.2123:30
 بنفيکا  1 – 0 آ ا ک آتن  4 شنبه 9.2123:30

گروه F :

رتبه تيم گروه F باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 منچسترسيتي 6 4 1 1 16 6 10 18
2 ليون 6 1 5 0 12 11 1 8
3 شاختار 6 1 3 2 8 16 -8 6
4 هافن هايم 6 0 3 3 11 14 -3 3
 بازي هاي گروه F  تاريخ و ساعت
شاختار  2 – 2  هافن هايم  4 شنبه 6.2821:25
  منچسترسيتي  1 – 2 ليون  4 شنبه 6.28 ? 23:30
هافن هايم 1 – 2 منچسترسيتي  3 شنبه 7.10 ? 20:25
ليون  2 – 2 شاختار  3 شنبه 7.10 ? 22:30
هافن هايم  3 – 3 ليون  3 شنبه 8.0122:30
شاختار 0 – 3 منچسترسيتي  3 شنبه 8.01 ? 22:30
 ليون  2 – 2 هافن هايم  4 شنبه 8.1623:30
 منچسترسيتي  6 – 0 شاختار  4 شنبه 8.1623:30
 هافن هايم  2 – 3 شاختار  3 شنبه 9.0621:25
 ليون  2 – 2 منچسترسيتي  3 شنبه 9.06 ? 23:30
 شاختار 1 – 1  ليون  4 شنبه 9.2123:30
 منچسترسيتي 2 – 1 هافن هايم  4 شنبه 9.2123:30

گروه G :

رتبه تيم گروه G باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 رئال مادرید 6 4 0 2 12 5 7 12
2 آ اس رم 6 3 0 3 11 8 7 9
3 ويکتوريا پلژن 6 2 1 3 7 16 -9 7
4 زسکامسکو 6 2 1 3 8 9 -1 7
 بازي هاي گروه G  تاريخ و ساعت
رئال مادريد  3 – 0 آ اس رم  4 شنبه 6.2823:30
  ويکتورياپلژن  2 – 2 زسکامسکو  4 شنبه 6.28 ? 23:30
زسکامسکو 1 – 0 رئال مادريد  3 شنبه 7.10 ? 22:30
آ اس رم  5 – 0 ويکتورياپلژن  3 شنبه 7.10 ? 22:30
 آ اس رم  3 – 0 زسکامسکو  3 شنبه 8.0122:30
رئال مادريد 2 – 1ويکتورياپلژن  3 شنبه 8.01 ? 22:30
زسکامسکو 1 – 2 آ اس رم  4 شنبه 8.1621:25
 ويکتورياپلژن  0 – 5 رئال مادريد  4 شنبه 8.1623:30
 زسکامسکو 1 – 2ويکتورياپلژن  3 شنبه 9.0621:25
 آ اس رم  0 – 2 رئال مادريد  3 شنبه 9.06 ? 23:30
 رئال مادريد  0 – 3 زسکامسکو  4 شنبه 9.2121:25
 ويکتورياپلژن  2 – 1 آ اس رم  4 شنبه 9.2121:25

گروه H :

رتبه تيم گروه H باز بر مسا با زد خور تفا ام
1 يوونتوس 6 4 0 2 9 4 12
2 منچستريونايتد 6 3 1 2 7 4 10
3 والنسيا 6 2 2 2 6 6 8
4 يانگ بويز 6 1 1 4 4 12 4
 بازي هاي گروه H  تاريخ و ساعت
يانگ بويز  0 – 3  منچستريونايتد  4 شنبه 6.2823:30
  والنسيا  0 – 2 يوونتوس  4 شنبه 6.28 ? 23:30
يوونتوس 3 – 0 يانگ بويز  3 شنبه 7.10 ? 20:25
منچستريونايتد  0 – 0 والنسيا  3 شنبه 7.10 ? 23:30
 يانگ بويز  1 – 1 والنسيا  3 شنبه 8.0120:25
منچستريونايتد  0 – 1  يوونتوس  3 شنبه 8.01 ? 22:30
 والنسيا  3 – 1 يانگ بويز  4 شنبه 8.1621:25
 يوونتوس  1 – 2 منچستريونايتد  4 شنبه 8.1623:30
 منچستريونايتد  1 – 0 يانگ بويز  3 شنبه 9.0623:30
 يوونتوس  1 – 0 والنسيا  3 شنبه 9.06 ? 23:30
 يانگ بويز  2 – 1 يوونتوس  4 شنبه 9.2123:30
 والنسيا  2 – 1منچستريونايتد  4 شنبه 9.2123:30

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.