بهترین مارک خودکار و روان نویس ایرانی

رتبه بندی برندهای مارک خودکار و روان نویس ایرانی بر اساس اطلاعات جدول زیر انجام خواهد شد. شما می توانید با نظرات خود این مرکز را در رتبه بندی محصولات یاری نمایید.

اگر شما می خواهید بدانید کدام برند روان نویس و خودکار تولید ایران خوب است و یا از کجا می توانید خرید و با قیمت خوبی خرید کنید اطلاعات زیر به شما کمک خواهد کرد.

رتبه برند امتیاز کل کیفیت بسته بندی دسترسی خرید نظرات   خرید از
4
5
6
7
8
9
10

برندها :

استایلیش stylish
کیان
صدف
سویتاپ
رهاپن
پاپکو

6 فکر می‌کنند “بهترین مارک خودکار و روان نویس ایرانی

  1. حمایت ...کالای ایرانی بخریم

   با عرض سلام و احترام به نظر جنابعالی باید گفت که دقیقا اینطور نیست ما شرکت هایی داریم که ایرانی تولید می کنند مانند شرکت تولیدی خودکار ایرانی با دو برند تجاری ثبت شده صدف و سویتاپ که فرآیند تولید خودکارایرانی از ابتدا تا انتها کاملاً در سایت قابل مشاهده است

  2. مهدی

   برادر شما بلد نیستی مصرف چجوری نوشته میشه اونوقت اومدی فلسفه کی استفاده کردن از محصول ایرانی رو به ما شرح می دی؟ زاپن همون لحظه نشد ژاپن که پله پله رفت ما هم پله پله تو باید حمایت کنی که پله پله پیشرفت کنه دیگه پول نداشته باشه که درجا می زنه

 1. پ ا

  هرگاه كيفيت هر كالاي ايراني به حد اقل استاندارد هاي جهاني رسيد از آنها استفاده خواهم كرد. مشكل اساسي اينجاست كه توليد كننده هاي ايراني مي خواهند يك شبه ميليادر شوند .يك كالا را شبيه كالاهاي خارجي سر هم بندي و ظاهر سازي مي كنند و به دست مشتري مي دهند. (البته خيلي از توليد كنندكان داخلي كيفيت كالا و سلامتي مسرف كننده را در نظر ميگيرند.) ولي خيلي از توليد كنندگان فقط كالا را طوري درست مي كنند كه آن را به دست مصرف كننده برسانند و پول آن را به جيب بزنند. و بعد از مدتي كه مي بينند دارد « گند » كار در مي آيد. يا اسم كالا هاي خود را عوض مي كنند يا دست به توليد « آشغالِ » ديگري ميزنند. متاسفانه بسياري از مسئولين ما هم كه يا كارخانه (شركت ، كارگاه..سرمايه….)از خود آنهاست يا به نـــــــوعي از آن ســـــود مي برند. و سكوت اختيار مي كنند. بعضي هم در برابر دوربين ها از كالاي ايراني استفاده مي كنند. ولي در زندگي از بهترين برند هاي خارجي ……. بسياري از توليد كنندگان وقتي كه مي بينند ورود كالاي خارجي مشابه كالاي خودشان ممنوع شده خيالشان راحت مي شود و از نو آوري و كيفيت بخشي خود داري ميكنند و مي گويند همين است كه هست……….
  به هر حال مجبور كردن مردم به استفاده كردن يا استفاده نكردن يك كالا نوعي ديكتاتوري و انحصار طلبي است. وقتي ما بابت خريد يك كالا پول پرداخت مي كنيم؛ حق انتخاب كلاي با كيفيت را داريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.