بهترین مارک خودکار و روان نویس ایرانی

رتبه بندی برندهای مارک خودکار و روان نویس ایرانی بر اساس اطلاعات جدول زیر انجام خواهد شد. شما می توانید با نظرات خود این مرکز را در رتبه بندی محصولات یاری نمایید.

اگر شما می خواهید بدانید کدام برند روان نویس و خودکار تولید ایران خوب است و یا از کجا می توانید خرید و با قیمت خوبی خرید کنید اطلاعات زیر به شما کمک خواهد کرد.

رتبه برند امتیاز کل کیفیت بسته بندی دسترسی خرید نظرات   خرید از
4
5
6
7
8
9
10

برندها :

استایلیش stylish
کیان
صدف
سویتاپ
رهاپن
پاپکو

6 فکر می‌کنند “بهترین مارک خودکار و روان نویس ایرانی

  1. حمایت ...کالای ایرانی بخریم

   با عرض سلام و احترام به نظر جنابعالی باید گفت که دقیقا اینطور نیست ما شرکت هایی داریم که ایرانی تولید می کنند مانند شرکت تولیدی خودکار ایرانی با دو برند تجاری ثبت شده صدف و سویتاپ که فرآیند تولید خودکارایرانی از ابتدا تا انتها کاملاً در سایت قابل مشاهده است

  2. مهدی

   برادر شما بلد نیستی مصرف چجوری نوشته میشه اونوقت اومدی فلسفه کی استفاده کردن از محصول ایرانی رو به ما شرح می دی؟ زاپن همون لحظه نشد ژاپن که پله پله رفت ما هم پله پله تو باید حمایت کنی که پله پله پیشرفت کنه دیگه پول نداشته باشه که درجا می زنه

 1. پ ا

  هرگاه کیفیت هر کالای ایرانی به حد اقل استاندارد های جهانی رسید از آنها استفاده خواهم کرد. مشکل اساسی اینجاست که تولید کننده های ایرانی می خواهند یک شبه میلیادر شوند .یک کالا را شبیه کالاهای خارجی سر هم بندی و ظاهر سازی می کنند و به دست مشتری می دهند. (البته خیلی از تولید کنندکان داخلی کیفیت کالا و سلامتی مسرف کننده را در نظر میگیرند.) ولی خیلی از تولید کنندگان فقط کالا را طوری درست می کنند که آن را به دست مصرف کننده برسانند و پول آن را به جیب بزنند. و بعد از مدتی که می بینند دارد « گند » کار در می آید. یا اسم کالا های خود را عوض می کنند یا دست به تولید « آشغالِ » دیگری میزنند. متاسفانه بسیاری از مسئولین ما هم که یا کارخانه (شرکت ، کارگاه..سرمایه….)از خود آنهاست یا به نـــــــوعی از آن ســـــود می برند. و سکوت اختیار می کنند. بعضی هم در برابر دوربین ها از کالای ایرانی استفاده می کنند. ولی در زندگی از بهترین برند های خارجی ……. بسیاری از تولید کنندگان وقتی که می بینند ورود کالای خارجی مشابه کالای خودشان ممنوع شده خیالشان راحت می شود و از نو آوری و کیفیت بخشی خود داری میکنند و می گویند همین است که هست……….
  به هر حال مجبور کردن مردم به استفاده کردن یا استفاده نکردن یک کالا نوعی دیکتاتوری و انحصار طلبی است. وقتی ما بابت خرید یک کالا پول پرداخت می کنیم؛ حق انتخاب کلای با کیفیت را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.