گرانترین تالارهای ایران / قیمت سانس تالارها

1- وزارت کشور: از 80 تا 120 میلیون

تالار وزارت کشور

تالار بزرگ کشور که در مجموعه وزارت کشور قرار دارد و زیر نظر این نهاد فعالیت می‌کند در حال حاضر گران‌ترین سالن ایران است. معمولا این سالن ۳۰۰۰ نفیر برای یک سانس رقمی نزدیک به ۸۰ میلیون و برای دو سانس  ۱۲۰ میلیون تومان دریافت می‌کند. البته ممکن است این مجموعه برای برخی هنرمندان موسیقی‌های ایرانی و نواحی تخفیفاتی را قائل می‌شود.

2- مرکز همایش های برج میلاد: 50 تا 85 میلیون تومان

مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران با برخورداری از امکانات منحصر به فرد و منابع انسانی متخصص و مجرب آماده برگزاری رویدادهای فرهنگی، هنری و اجتماعی شامل: کنفرانس ها، سمینارها، همایش ها، جشنواره ها، کنسرت ها، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه ها است. این مرکز مجهز به 10 سالن کنفرانس جنبی، فضای نمایشگاهی به مساحت600 مترمربع، استودیوی رادیویی و تلویزیونی و سالن های پذیرایی، مناسب ترین مکان برگزاری برنامه های علمی، فرهنگی و هنری در شهر تهران است.

مرکز همایش های برج میلاد تهران

مرکز همایش‌های برج میلاد که زیر نظر شهرداری تهران اداره می‌شود، برای هر سانس معمولا ۵۰ تا ۶۰ میلیون دریافت می‌کند که برای دوسانس در شب این رقم به ۸۰ میلیون هم نزدیک می‌شود. البته این رقم در ایام نعطیلات و اعیاد ممکن است حتی گران‌تر هم شود. نکته دیگر اینکه اغلب سالن‌های شهر تهران برای خدمات نور و صدا و تصویر جداگانه پول دیگری هم دریافت می‌کنند.

3- سالن میلاد نمایشگاه: 65 میلیون تومان

تالار میلاد نمایشگاه بین المللی

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران نیز که پیش از این با رقم 57 میلیون تومان برای هر شب دراختیار برگزار کنندگان کنسرت قرار می‌گرفت، قیمت اجاره خود را برای یک شب و دواجرا به 65 میلیون تومان افزایش داده است. که این رقم مجدد با ارایه خدمات نور وصدا و تصویر و … افزایش می‌یابد و گاها از مرز 70 میلیون تومان هم تجاوز می‌کند.

4 – تالار وحدت: 10 میلیون

تالار وحدت نیز با قیمتی حدود 10 میلیون تومان برای هر سانس اجرا همچنان رویه قبلی را پیش رو گرفته و هنوز تغییر قیمتی را نداشته است. البته برخی شنیده‌ها از افزایش 15 درصدی نرخ اجاره بهای این سالن حکایت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.