مارک های خوب سشوار

ما چند نوع مارک سشوار را که یکی از بهترین گزینه ها برای خشک کردن موهای شما برا حمام گرفتن می باشد را معرفی می کنیم که البته این سشوارها بیشترشان گران هستن یا در ایران موجود نیستند و حتما تهیه این سشوارها برای شما مشکل و یا صرفه اقتصادی نداشته باشد.

سشوار 10 ایکس برند بیو لونیک (BIO IONIC 10X ULTRALIGHT SPEED DRYER) برای موهای خشک و موهای آسیب دیده از بهترین گزینه ها است.

این نوع سشوار برخلاف مو خشک کن های سنتی که هوا اتاق را گرم می کند با تولید ذرات یونی اقدام به انحلال آب موهای شما می کند. قیمت این سشوار 329 دلار آمریکا می باشد که پرداخت این مبلغ برای بیشتر خانواده های ایرانی غیرممکن می باشد.

BIO IONIC 10X ULTRALIGHT SPEED DRYER سشوار

سشوار جی اچ دی GHD AIR HAIRDRYER برای موهای ضخیم مناسب می باشد. این نوع سشوار بر اساس فن آوری یونی کار می کند و اگر شما می خواهید موهای شما در زمان طولانی خشک کردن مو توسط سشوار آسیب ببیند این سشوار به شما در این مساله کمک می کند. قیمت این نوع سشوار 199 دلار آمریکا می باشد . این سشوار توسط کمپانی ghd انگلستان تولید می شود.

GHD AIR HAIRDRYER سشوار

این نوع سشوار برای موهای نازک و ریز مناسب می باشد و دارای دو درجه سرعت و یک مکانیزم ضد حرارت می باشد تا جلوی آسیب رساندن گرما به موهای شما بشود. چون گرمای بزرگترین دشمن موهای نازک می باشد.
این سشوار توسط شرکت Turbo Power Hair Dryer تولید می شود و قیمت آن 150 دلار می باشد.

سشواری درای بار DRYBAR BUTTERCUP BLOW DRYE در کشور آمریکا تولید می شود. اگر می خواهید در داخل خانه نتیجه یک سالن آرایشگاه را بگیرید این سشوار به این خواسته شما جواب می دهد.

DRYBAR BUTTERCUP BLOW DRYE سشوار

این نوع سشوار برای موهای مجعد بهترین گزینه است. دهانه باریک آن باعث می شود که شما در مدت کوتاهی نتیجه لازم را در یک منطقه خاصی از موهای خود بگیرید. همچنین دهانه گشاد آن برای منطقه گسترده از موهای شما در نظر گرفته شده است.

این سشوار با سه درجه دما، دو تنظیم سرعت و یک شات سرد در پایین آن کار می کند.

 

سشوار هری جاش HARRY JOSH PRO TOOS PRO DRYER 2000 ساخت کشور آمریکا و یک سشوار مناسب برای تمام انواع مو می باشد .

HARRY JOSH PRO TOOS PRO DRYER 2000 سشوار

 

این سشوار مورد علاقه حرفه ای ها می باشد و دارای چندین درجه سرعت و گرما می باشد. قیمت این سشوار 200 دلار آمریکا می باشد.

 

سشوار T3 PROI PROFESSIONAL DRYER با استفاده از مکانیزم یونهای منفی کار می کند و قدرت هوادهی بالا دارد اما علیرغم قدرت زیاد وزن بسیار سبکی دارد و باعث می شود تا دستان شما به علت استفاده از سشوار خسته نشوند. همچنین این سشوار صدای کمی دارد و آرام است. قیمت این سشوار 350 دلار می باشد.

T3 PROI PROFESSIONAL DRYER سشوار

سشوار Sedu Icon Privé blow dryer یکی از گران قیمت ترین سشوارهای دنیا می باشد و قیمتی حدود 700 دلار دارد. این سشوار با تکنولوژی یونی کار می کند و دارای موتوری بسیار بادوام می باشد و مجهز به انواع سرعت و حرارت می باشد. این سشوار با قدرت 2300 وات کار می کند و زمان خشک کردن موهای شما به 85 درصد کاهش می یاید اما علیرغم قدرت زیاد آن برق کمتری نیز مصرف می کند و 70 درصد نسبت به سایر سشوارها مصرف برق آن پایین تر است. وزن آن نیز کم و در حدود 470 گرم می باشد.

Sedu Icon Privé blow dryer سشوار

1 فکر می‌کنند “مارک های خوب سشوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.