بهترین مارک گلاب ایران

رتبه بندی برندهای مارک گلاب ایران بر اساس اطلاعات جدول زیر انجام خواهد شد. شما می توانید با نظرات خود این مرکز را در رتبه بندی محصولات یاری نمایید.

اگر شما می خواهید بدانید کدام برند گلاب خوب است و یا از کجا می توانید خرید و با قیمت خوبی خرید کنید اطلاعات زیر به شما کمک خواهد کرد.

رتبه برند امتیاز کل کیفیت بسته بندی دسترسی خرید نظرات   خرید از
4
5
6
7
8
9
10

برندها :

زهرا
ترنج
فشار
ربیع
طوبی
چکاوک
افضل
ایران گلاب
مصمم
لاواند
شهدگیران
کعبه طلای معطر
کیان نوش
گلکاران
گل آذین
سرمد
گل مهر

5 thoughts on “بهترین مارک گلاب ایران

 1. افشین

  نکته ای که در خرید گلاب و عرقیات باید بهش توجه بشه اینه که وقتی تولید این محصولات صنعتی باشه بواسطه اینکه در تولید صنعتی و نیمه صنعتی بین فرایند تبخیر و تقطیر یک دستگاه اسانس گیر قرار داره که سبب پایین آمده غلظت محصول تولید شده می شود. و اسانس گرفته شده نیز جدا فروخته می شود. در گلاب و برخی از عرقیات این اسانس صادر می شود.
  اما در تولید کاملا سنتی این اسانس گیر وجود ندارد. بنابراین به فرض اینکه مواد خام استفاده شده در هر دو روش یکسان باشد تولید سنتی دارای کیفیت بالاتری خواهد بود. بنابراین اگر در جایی از تولید سنتی بودن محصول مطمئن شدید مخصوصا گلاب درصد بالایی از راه رو درست رفتید. همچنین گلاب سنتی به دلیل اینکه اسانس آن گرفته نمی شوم مزه تلخی دارد و هرچه این تلخی بیشتر باشد میزان گل محمدی استفاده شده در آن بیشتر خواهد بود.
  بهتون پیشنهاد می کنم به فروشگاه اینترنتی گیاه نوش یه سر بزنید.
  http://giahnoosh.com/product-category/kashan-rosewater/

 2. منصور نیاسر

  سلام به همگی برند معروف کاشان گلاب و عرقیات سنتی منصور هست که از سال ۷۶ در نیاسر کاشان به درخواست شهرداری افتتاح شد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.