بهترین مارک عرقیجات ایران

رتبه بندی برندهای مارک عرقیجات ایران بر اساس اطلاعات جدول زیر انجام خواهد شد. شما می توانید با نظرات خود این مرکز را در رتبه بندی محصولات یاری نمایید.

اگر شما می خواهید بدانید کدام برند عرقیجات خوب است و یا از کجا می توانید خرید و با قیمت خوبی خرید کنید اطلاعات زیر به شما کمک خواهد کرد.

 

رتبه برند امتیاز کل کیفیت بسته بندی دسترسی خرید نظرات   خرید از
4
5
6
7
8
9
10

عرق کاسنی، نوشیدنی لیمو و نعنا، نوشیدنی خیار و سکنجبین، نوشیدنی بهار نارنج، نوشیدنی بهار هل و گلاب، ععرق نعنا، عرق شاتره، عرق بیدمشک، عرق زیره، عرق شوید، عرق شنبلیله، عرق گلچان، شاتره، رازیانه، خارشتر، کیالک،

برندها :

کره بان
آوند
اردیبهشت
بدر
ترگل
ربیع
سمیه
عصاره طلایی
گلچکان
ماتینا
نادر

6 thoughts on “بهترین مارک عرقیجات ایران

 1. لیلا

  عرقیات سنتی که عصاره گیاه گرفته نشده باشه بهتون پیشنهاد می کنم. در عرقیات صنعتی مقدار زیادی از عصاره گیاه گرفته میشه و جدا صادر میشه و یا به فروش میرسه. و به همین خاطر کیفیت پایین تر هست و ضمن اینکه ممکن است برای جبران طعم و عطر، از اسانس استفاده بشه که طبیعی نخواهد بود. یه فروشگاه اینترنتی هست بهتون معرفی می کنم به نام گیاه نوش. گلاب کاشان و عرقیات سنتی کاشان را می فروشه. من چند بار ازش خرید داشتم واقعا رضایت دارم. ضمن اینکه با هزینه پایین ارسال می کنه درب منزل. اگر دنبال عرقیات طبیعی و با کیفیت هستید حتما امتحان کنید.

 2. مریم

  عرقیات درکام خیلی خوبه. من گلابشون رو خریدم عالی بوده. میگن عرقیاتی که اسانس داشته باشه بعد از یکی دو ماه عطرشو از دست میده . ولی گلابی که گرفتم واقعا خوب بود و هنوز مثل اولشه ! فروشگاهشون سایت داره . اگه خواستین از سایتشون بگیرین

  1. افشین

   حق با شما هست این برند ها تماما صنعتی هستند. یه سایت هست با نام گیاه نوش عرقیات سنتی و گلاب سنتی کاشان رو می می فروشه پیشنهاد می کنم حتما امتحان کنید. من خودم چند بار سفارش دادم کیفیتش خیلی خوب بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.